تماس با "های! فود"

شما می‌توانید از طریق مجاری ارتباطی زیر، جهت دریافت اطلاعات بیشتر درباره “های! فود” و محصولات، همواره با ما در ارتباط باشید؛ مشتاقانه در انتظار شنیدن پرسش‌ها، نظرات و انتقادات شما هستیم.

آدرس

تهران، سعادت آباد، بلوار سرو غربی، خیابان ریاضی بخشایش، کوچه بهار سوم، پلاک ۴۶، آریافودان

تماس با ما

تلفن: 91001400 - ۰۲۱
ایمیل: admin@hifood.ir

پرسش های اطلاعاتی

سوالات متداول

نان لواش “های! فود” در مقایسه با نان لواش نانوایی‌های سنتی سطح شهر دارای فواید و ویژگی‌های مهمی است.

اول اینکه نانوایی‌های سطح شهر، برای اینکه نان را نازک کنند مجبورند سبوس آن را بگیرند. همچنین برای جلوگیری از پاره شدن نان، باید به آن نمک اضافه کنند. اما ما به دلیل استفاده از ماشین‌آلات پیشرفته قادریم بدون سبوس‌گیری از آرد نان، و همچنین بدون استفاده از نمک و جوش شیرین، نان را به اندازه کافی نازک و کشیده کنیم. به همین دلیل، نان لواش “های! فود” می‌تواند با حفظ سبوس و بدون استفاده از نمک و جوش‌شیرین تولید شود.

همچنین، نان لواش “های! فود” با تکنولوژی حرارت غیرمستقیم پخته می‌شود. این تکنولوژی جلوی سوخته شدن نان و ایجاد آکریلامید، که ماده‌ای سرطان‌زاست را می‌گیرد.

همچنین، آرد لواش “های! فود” با آهن و اسیدفولیک غنی شده است.

نان لواش “های! فود” در انواع «سبوس دار»، «سلامتی»، و «سفید» تولید و عرضه می‌گردد.

لواش سبوس دار سرشار از سبوس و فاقد نمک و جوش‌شیرین بوده و برای کاهش وزن مناسب است.

لواش سلامتی نیز سرشار از سبوس بوده و فقط نیم درصد نمک دارد و برای مصرف همه روزه مناسب است.

لواش سفید دارای سبوس کمتر و نشاسته بیشتر است و به همین خاطر پرکالری و پر انرژی است.بنابراین برای ورزشکاران، کودکان که در سنین رشد قرار دارد، و افرادی که شغل‌های پرتحرکی دارند مناسب است.

لواش‌های “های! فود” در بسته‌های 75، 150 و 300 گرمی تولید و عرضه می‌شوند.

لواش‌های “های! فود”، با غنی کردن آرد و حفظ سبوس آن، کنترل کیفیت آب مصرفی، انتخاب بهترین خمیرمایه، و عدم استفاده از افزودنی‌های مضر نظیر نمک و جوش‌شیرین، تحت لیسانس شرکت هلندی Integrated Bakery و با نظارت بیست و چهار ساعته‌ی سازمان غذا و دارو و سازمانی ملی استاندارد ایران تولید می‌گردد.

انواع لقمه‌های آماده شده در منزل، میوه، خشکبار، آجیل و دانه‌های روغنی، سبزیجات مثل هویج، کاهو، و غیره.

شما می‌توانید سفارش نان لواش سلامتی و سبوس دار “های‌! فود” را از وب‌سایت ما، و فروشگاه‌های اینترنتی دیجیکالا، بروزرسان و میاره. همینطور از فروشگاه‌های زنجیره‌ای جامبو و افق کوروش خریداری کنید و از طعم لواش خوشمزه، سالم و کامل لذت ببرید.

این کار کاملا اشتباه است. هیچگاه هیچ وعده غذایی نباید حذف شود. زیرا این کار باعث کم شدن سوخت و ساز و در نتیجه مقاوم شدن بدن فرد به کاهش وزن می‌شود. مصرف مواد غذایی سلام و کم‌کالری به عنوان شام حتما می‌شود و این وعده غذایی نباید از رژیم غذایی فرد حذف گردد.

نخوردن صبحانه یک اشتباه بزرگ است. چراکه مصرف صبحانه سالم نه تنها باعث افزایش انرژی و تقویت قوای فکری و ذهنی می‌گردد بلکه موجب انتخاب و مصرف مناسب وعده‌های غذایی دیگر در طی روز خواهد شد. همچنین مصرف صبحانه کمک می‌کند که فرد در طول روز کمتر احساس گرسنگی کند و به مواد غذایی پرکالری رو نیاورد.

رژیم غذایی سالم رژیمی است که علاوه بر فراهم کردن کلیه مواد مغذی و مورد نیاز بدن، دارای تنوع و تعادل باشد. یعنی همه گروه‌های غذایی در آن جا داشته باشند و در مصرف هیچ گروه نباید افراط و تفریط کرد. البته باید به علایق و عادت‌های غذایی هر فرد احترام گذاشت. و تنها عادت‌هایی که به سلامتی فرد لطمه وارد می‌کنند را حذف کرد و به تدریج به یک برنامه غذایی دقیق تبدیل کرد.

اطلاعات درباره ما

برای هر گونه سوال با ما تماس بگیرید

تماس با ما
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .